Dr N.S.M

دکتر ناصر سنجر موسوی

درباره پزشک

دکتر ناصر سنجر موسوی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک ، زیبایی و ترمیمی

متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک ، زیبایی و ترمیمی

سوابق تحصیلی و دانشگاهی:

وی متولد مرداد ماه ۱۳۴۲ در شهر مشهد است و دوران تحصیلات متوسطه را با موفقیت و نمرات بالا در دبیرستان دانشگاهی علم در شهر مشهد به پایان رسانید و سپس تحصیلات خودرا در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اغاز کرد و درسال ۱۳۶۸ پس از اتمام دوران پزشکی عمومی بلافاصله وارد رشته جراحی عمومی شد و با علاقه مندی و پشتکار در سال ۱۳۷۲با مدرک بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل شد .در همان سال به عنوان عضو هییت علمی ( استادیار دانشکده پزشکی) وارد دانشگاه ازاد اسلامی واحد مشهد شد وبه اموزش وپژوهش در رشته جراحی عمومی پرداخت و تا سال ۱۳۷۷ کنفرانسهای اموزشی مقالات و پایان نامه های متعددی را راهنمایی و ارایه کرد در این مدت پستهای اجرایی مختلف از قبیل معاونت و ریاست بیمارستان و عضویت در شورای پژوهشی دانشگاه را نیز عهده دار بود. در اواخر سال ۱۳۷۷ دوره جراحی پلاستیک ، ترمیمی و سوختگی را در دانشگاه تهران اغاز کرد و زیر نظر استادان این رشته به اموزش و کسب تجربیات عملی پرداخت و پس از اتمام این دوره سه ساله مجددا به خدمت در دانشگاه ازاد اسلامی مشهد پرداخت و در پست معاونت پژوهشی دانشگاه اوقات خود را به امر اموزش و گسترش امکانات پژوهش در دانشگاه اختصاص داد وی در این ایام عضو شورای انتشارات و عضو شورای پژوهشی دانشگاه و ریاست شورای پژوهشی منطقه ۹ دانشگاه ازاد اسلامی بود .وی از سال ۱۳۸۵ تا کنون به عنوان استادیار دانشکده پزشکی و عضو شورای پژوهشی دانشگاه ازاد اسلامی مشهد مشغول خدمت میباشد

  • سوابق جراحی و تجربی:

از پایان سال ۱۳۷۲ لغایت ۱۳۷۷ در مطب خصوصی جراحی عمومی در شهر مشهد ودر همکاری با بیمارستانهای دانشکده پزشکی دانشگاه ازاد اسلامی مشهد ، امدادی و امام حسین به ارایه خدمت به همشهریان پرداخت . انجام اعمال جراحی عمومی و لاپاروسکوپی کیسه صفرا ( عضو اولین تیم جراحی لاپاروسکوپی در مشهد در سال ۱۳۷۱ با سرپرستی استاد جراحی اقای دکتر شکوهی )، ایجاد اولین اتاق جراحی لاپاروسکوپی در بخش خصوصی در سال ۱۳۷۳ در بیمارستان دانشگاه ازاد اسلامی مشهد. بکار گیری و راه اندازی دستگاه اولترویید برای درمان همورویید و انجام جراحی های قفسه سینه و عروق از جمله سوابق عملی و جراحی وی در ان دوران است . پس از اتمام دوره فوق تخصصی و از سال ۱۳۸۱ با افتتاح مطب جراح پلاستیک وزیبایی در کنار مسیولیتهای دانشگاهی مشغول ارایه خدمات فوق تخصصی از قبیل اعمال جراحی زیبایی ، درمان نواقص مادرزادی ، جراحات و شکستگیهای فک و صورت ناشی از حوادث و اعمال پیوند عروق به همشهریان و هم وطنان شد . و اکنون با بیش از یک دهه تجربه در اعمال جراحی فوق تخصصی زیبایی و ترمیمی تلاش میکند تا روزامد ترین و مناسب ترین روشهای در مانی را برای مراجعین و بیماران به ارمغان بیاورد .

  • حضور در کنگره ها و سمینار های علمی و همکاریهای پژوهشی:

دکتر ناصر سنجر موسوی باشرکت در کنگره های سالیانه جامعه جراحان ایران و کنگره های معتبر منطقه ای وبین المللی به تبادل افکار با دیگر متخصصین این رشته میپردازد و باحضور در نمایشگاههای بزرگ تجهیزات پزشکی در داخل و خارج ازکشور سعی میکند همواره ازاختراعات و ابداعات وتجهیزات به روز جهان اگاهی داشته باشد و از ان برای خدمت به هموطنان بهره جوید .

  • عضویت در انجمن ها و مجامع علمی

Iranian Association of surgeons (IAOS) عضو جامعه جراحان ایران

Iranian Society of Plastic Surgeons (ISPS) عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

عضو انجمن بین الملی جراحان پلاستیک و زیبایی

International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS)

عضو فدراسیون بین المللی کاربرد چربی در درمان و علم

International Federation for Adipose Therapeutics and Science (IFATS)

عضو گروه سلولی ملکولی معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی مشهد

سوابق حضور در کنگره ها و سمینار های علمی و همکاریهای پژوهشی:

حضور در کنگره های سالیانه جامعه جراحان ایران – جراحان پلاستیک

حضور در کنگره های معتبر منطقه ای و بین المللی

حضور در نمایشگاههای معتبر و بزرگ تجهیزات پزشکی داخل و خارج از کشور

همکاری پژوهشی با نهادهای پژوهشی استان از جمله جهاد دانشگاهی مشهد

اختراعات و نواوری:

– اختراع ثبت شده ملی: دستگاه جمع اوری و جداسازی بافت چربی

– اختراع ثبت شده ملی: سرنگ قفل شونده در فشار منفی

 

 

نوبت دهی

نوبت دهی اینترنتی
در حال حاضر نوبت دهی اینترنتی غیر فعال می باشد لذا خواهشمند است جهت دریافت وقت مشاوره به صورت تلفنی با همکاران ما در ارتباط باشید 

بارگذاری...

جراحی های زیبایی

انواع اعمال جراحی زیبایی

تماس با ما

با ما از راه های در تماس باشید

از روش های زیر با ما در تماس باشید

کلینیک دکتر ناصر سنجر موسوی ، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۵ الی ۸ شب پاسخگوی تلفنی شما می باشد . لازم است بدانید که فقط دکتر در روزهای زوج در مطب حضور دارند .

خراسان رضوي ، مشهد ، بلوار احمد آباد ، خيابان ملاصدرا 22 ، پلاك 35
info@drsanjar.ir
051-38419812 051-38419807

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت / حریم خصوصی
  • ضروری است که نوبت دهی اینترنتی صرفاً با مشخصات و اطلاعات بیمار انجام شود . اطلاعات خواسته شده در بخش ثبت نام نظیر ، شماره تلفن و… الزامی است و صرفا برای امنیت اطلاعات بیماران و امکان ارتباط احتمالی در آینده است.
  • امکان لغو نوبت اخذ شده فقط تا ۷۲ ساعت قبل از موعد نوبت وجود دارد و در صورت ثبت نوبت و عدم حضور بیش از دو مرتبه، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.
  • ضروری است قبل از مراجعه ، نوبت خود را مجدداً چک نمایید و از ثبت نوبت خود و حضور پزشک در موعد نوبت اخذ شده اطمینان حاصل نمایید.
  • در صورت لغو نوبت از سوی مطب ، به شماره همراه ثبت شده در هنگام اخذ نوبت، پیام لغو نوبت ارسال می شود.
  • هنگام مراجعه ، مستقیماً به پذیرش مراجعه نموده و رسید نوبت خود را به تأیید واحد پذیرش برسانید .
  • در نظر داشته باشید نوبت‌هایی که در سیستم ثبت می شود به منزله زمان پذیرش بیمار است و ممکن است زمان پذیرش با زمان ویزیت متفاوت باشد.
  • ضروری است که بیمار محترم رأس ساعت تعیین شده در مطب حضور داشته باشد.

در صورت احتمال سواستفاده از سامانه ، حق رهگیری وپیگیری قانونی مطابق با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران برای مطب دکتر ناصر سنجر موسوی محفوظ می باشد.